O nas

Witamy serdecznie! 

Jesteśmy firmą działającą na rynku od ponad 20 lat.

Jesteśmy dumni, że możemy identyfikować się z największymi Touroperatorami na rynku przy czym nieustannie rozwijamy się dla naszych klientów.
Oddziały naszego biura podroży zlokalizowane są w Ostrowie Wielkopolskim (Galeria Ostrovia) oraz w Ostrzeszowie (Galeria Borek), w niedalekiej przyszłości planujemy otwarcia w kolejnych miastach.

Z nami nie tylko wypoczniecie - poznacie, dotkniecie, poczujecie, zobaczycie najpiękniejsze oraz najciekawsze miejsca świata.
Oferujemy również wspaniałe wycieczki ze sprawdzonymi pilotami w małych grupach połączone z pobytem np. 7 dni zwiedzania + 7 dni pobytu - na wszystkich kontynentach.

Zapraszamy do naszego biura po fenomenalne wyprawy nawet w najbardziej odległe zakątki świata.

Wśród naszych propozycji znajdą Państwo:
- wczasy i wycieczki
- domy wakacyjne i apartamenty 
- kolonie i obozy
- zagraniczne kursy językowe
- szeroki wybór rejsów oraz wyjazdy narciarskie

Współpracujemy ze wszystkimi Touroperatorami w Polsce i Niemczech dzięki czemu dysponujemy wylotami ze wszystkich lotnisk na terenie naszego kraju oraz Niemiec. 

Prowadzimy również sprzedaż biletów lotniczych, promowych i autokarowych oraz specjalizujemy się w ubezpieczeniach turystycznych.
Oferujemy szeroki zakres usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb (w tym również bony podarunkowe na wszystkie wyjazdy).

Posiadamy doświadczonych i profesjonalnych pracowników, którzy w branży turystycznej pracują od wielu lat i posiadają ogromną wiedzę.
Nasz zespół uczestniczy co roku w wielu szkoleniach produktowych oraz bierze udział w zagranicznych wyjazdach szkoleniowych na wszystkich kierunkach.

Wierzymy, że z naszą wiedzą, doświadczeniem oraz pasją uda nam się zaoferować Państwu ofertę najlepszą ze wszystkich.

Spełniamy marzenia wszystkich naszych klientów!

Zapraszamy!